Tým

💼 Vedení LuskCraft.eu 💼

Generální Ředitel (CEO)

sample-image

Administrátor Lusklusk je v týmu na pozici Generálního Ředitele v překladu Chief Executive Officer a řídí celý herní portál LuskCraft.eu. Stará se o chod celého herního portálu a má pod sebou ředitele, kteří mají přidělenou práci. Dále se stará o technickou stránku herního portálu LuskCraft.eu. Kontaktovat ho můžete prostřednictvím emailu ceo@luskcraft.eu.

Provozní Ředitel (COO)

sample-image

Administrátor DeTuzas je v týmu na pozici Provozního Ředitele v překladu Chief Operations Officer a řídí celý herní portál a zastupuje ve všech ohledech CEO. Stará se o chod celého portálu a vždy pomáhá Generálnímu Řediteli s jeho prací. Kontroluje chod celého portálu a všech zaměstnaců, pravidelně provádí kontroly a zodpovídá za celý chod herního portálu LuskCraft.eu coo@luskcraft.eu.

Personální Ředitel (CHRO)

sample-image

Administrátor TOM_LP123 je v týmu na pozici Personálního Ředitele v překladu Chief Human Resources Offficer a řídí tým řadových zaměstnanců. Stará se o správu zaměstnanců herního portálu LuskCraft.eu. Nabírá nové členy a také dohlíží na to, aby každý řadový člen měl svoji práci a byl tu včas na svoji pracovní dobu. Kontaktovat ho můžete prostřednictvím emailu chro@luskcraft.eu.

💼 Moderátoři LuskCraft.eu 💼

Vedoucí Moderátor

sample-image

Administrátor MixicekLP je v týmu na pozici Vedoucího Moderátora a stará se o vyřizování tiketů na podpoře a o pohodlí klientů herního portálu LuskCraft.eu. Má nad sebou svého hodného šéfa Corporate Managera. Moderátorů je zde více, proto nebudete na podpoře v pracovní době čekat než si vás někdo všimne.

Moderátor

sample-image

Administrátor ahojrblx je v týmu na pozici Moderátora a stará se o vyřizování tiketů na podpoře a o pohodlí klientů herního portálu LuskCraft.eu. Má nad sebou svého hodného šéfa Corporate Managera. Moderátorů je zde více, proto nebudete na podpoře v pracovní době čekat než si vás někdo všimne.

Moderátor

sample-image

Administrátor patrik11223 je v týmu na pozici Moderátora a stará se o vyřizování tiketů na podpoře a o pohodlí klientů herního portálu LuskCraft.eu. Má nad sebou svého hodného šéfa Corporate Managera. Moderátorů je zde více, proto nebudete na podpoře v pracovní době čekat než si vás někdo všimne.

Moderátor

sample-image

Administrátor cz11 je v týmu na pozici Moderátora a stará se o vyřizování tiketů na podpoře a o pohodlí klientů herního portálu LuskCraft.eu. Má nad sebou svého hodného šéfa Corporate Managera. Moderátorů je zde více, proto nebudete na podpoře v pracovní době čekat než si vás někdo všimne.

🎁 Bonusy pro administrátory 🎁

Výhody jako VIP.
Možnost postoupit na vyšší pozice.
Odměny v podobě kreditů.
Permanentní místnost na ts3 v sekci týmu.
Prefix se svojí hodností.
Systém Banů, Warnů, Kicků.

📊 Statistiky týmu pro veřejnost 📊

Počet členů dohromady: 7/15
Počet členů vedení: 3/5
Počet členů moderátorů: 4/10