GDPR

📒 GDPR LuskCraft.eu 📒

• Úvod
Jako herní portál jsme povinni dodržovat Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)

• Shromažďování Dat
Vaše zadaná data jsou viditelná pouze pro WEB ADMINA. Dále vaše zadaná data nejsou nijak zneuživána ani posílána dále. Vaše IP addresa je viditelná pouze při spuštení seission relace (Připojení na Server), poté se uloží do databáze a při dalším připojení se obnoví na aktuální.

• Pověřené osoby k nahlednutí do vašich zadaných dat
Osoby jako je CEO, COO, CHRO, CMO, CSO mohou nahlédnout do vašich zadaných dat. Vaše data jsou chráněna několika šifrovacími systémy.

• Sohlas se spracováním dat
Připojením a zaregistrováním do systému herního portálu LuskCraft.eu nám dáváte souhlas k nahlédnutí do vašich osobních dat a osobních údajů, které jste zde zadaly nebo byly vyskenovány ze zařízení (IP Adresa, Poloha, Typ Zařízení).

• Žádost o smazání dat
Pokud potřebujete okmažitě smazat data o své osobě ze všech našich databází obraťte se prosím přímo na ceo@luskcraft.eu, kdy je nutné uvést vaše herní jméno na všech platformách čili např. jak TeamSpeak, tak i Minecraft atd... Po obdržení žádosti budeme do 7 pracovních dnů reagovat zprávou o úspěšném smazání dat a osobních údajů. Poté váš účet zablokujeme nadobro z důvodu nedostatečných dat k dalšímu provozu vašeho herního účtu na všech platformách.


Ustanoveno dne 15.6.2020 Vedením herního portálu LuskCraft.eu