FAQ - Často Kladené Otázky

❓ Často kladené Otázky ❓

Otázka Řešení
Jak se připojit k různým hrám z herního portálu? » Je zapotřebí, aby každý hráč byl registrován. Veškeré informace o připojení ke hře, najdete na "Domovské stránce" v dolní části "Synchronizace".
Jaké hry či komunikační platformy podporujeme? » Od Ledna roku 2017 podporujeme hru Minecraft, na které jsme i začínali.
» Od Března roku 2017 podporujeme komunikační platformu TeamSpeak, na které jsme také začínali.
» Od Října roku 2019 podporujeme komunikační platformu Discord, která nám přidala nové možnosti.
» Od Dubna roku 2020 podporujeme herní platformu Roblox, na které běží Vězeňská Služba.
» Od Května roku 2020 podporujeme herní platformu TechnicLauncheru pro módovaný Minecraft..
Jak se zaregistrovat? » Registraci můžete provést na webu v sekci Zaregistrovat se, tím získáte přístup do celého systému herního portálu LuskCraft.eu.
Jak zabezpečit svůj herní účet? » Zabezpečení účtu můžete provést v sekci Zabezpečení po přihlášení do systému, v této sekci můžete aktivovat funkci 2FA (Dvoufázového Ověření), nebo změnit heslo a email od účtu.
Jak kontaktovat herní portál? » Veškeré kontakty naleznete na webu v sekci Kontakty. Existují 3 cesty, které jsou oficiální pro komunikaci s herním portálem LuskCraft.eu, pomocí emailové komunikace, pomocí tiketu na webu, nebo pomocí hlasové podpory na TeamSpeaku.
Zapoměl jsem heslo a potřebuji ho obnovit jak na to? » Obnovení hesla můžete provést na webu v sekci Obnovení Hesla, stačí zadat email a přezdívku účtu a pošleme vám do pár minut odkaz k obnově hesla.
Probíhá nábor do administračního týmu? » Nábory řídí Personální Ředitel, ten vyhlašuje hromadné nábory, pouze pokud je třeba. Informace o hromadných náborech zveřejní vždy na Fórum herního portálu LuskCraft.eu do sekce Tým a Administrace. Pro vstup do týmu je zapotřebí vyplnit formulář v sekci Kariéra po přihlášení na našem webu.
Mohu pomoci hernímu portálu LuskCraft.eu, tím že natočím video na svůj YouTube kanál? » To by nás velice potěšilo, pokud získáte potřebný počet odběratelů a videa budete z herního portálu LuskCraft.eu vydávat pravidelně, můžete získat roli Youtuber. Více o tomto systému naleznete v sekci Youtubeři.
Mám útočníka / hackera, co mám dělat? » Obraťte se ihned na podporu herního portálu LuskCraft.eu, na TeamSpeaku, nebo napište tiket na webu v sekci Podpora.
Jak funguje obchod herního portálu LuskCraft.eu? » Pro nákup si potřebujete zakoupit kredity v obchodě store.luskcraft.eu.
» Poté si již v sekcích v našem obchodě vybíráte sekci dané hry či voice serveru, na který chcete produkty zakoupit.
» Pokud máte nějaký problém s platbou kontaktujte nás na reklamace@luskcraft.eu.
Mám projekt / server a chtěl bych s vámi vytvořit spolupráci / reklamní nabídku, jak to mohu provést? » Nejprve je zapotřebí pořádně si pročíst podmínky, které máme vytvořené speciálně pro spolupracující projekty na webu v sekci Spolupráce.
Vypíná se mi TechnicCraft, co s tím? » Jelikož TechnicCraft je speciální módovaný minecraft vyžaduje vyšší využití paměti RAM. Ze základu je známo, že 32x bitová Java uvolňuje pro hru minecraft pouze 1 GB RAM, proto je zapotřebí odinstalovat tuto verzi Javy v "Ovládácích panelech". Ověření, že máte 64x bitovou Javu je velice jednoduché, vyhledejte si "Ovládácí panely" a sekci "Programy a odinstalování", v této sekci je vidět program Java se dvěma typy názvů, pokud máte 32x bitovou Javu bude název "Java (32)", pokud se jedná o název "Java", jde o 64x bitovou Javu a vše je vpořádku.
» V případě 64x bitové Javy přejďěte do "Nastavení spouštěče" v pravém horním rohu TechnicLauncheru, dále klikněte na sekci "Nastavení Javy" a nastavte paměť, pokud v PC máte 4 GB paměti RAM dejte hodnoty na 2,5 až 3 GB, pokud 8 GB paměti RAM dejte hodnoty na 3 až 5 GB, typ Javy vyberte instalovanou 64x bitovou Javu.
» Pokud máte stále 32x bitovou javu přejďete do "Ovládacích panelů" a odinstalujte ji, dále si nainstalujte novou zde (Java 64x bit, Windows 10 - Offline)..
Jaké jsou v administračním týmu pozice? » Administrační tým se dělí na dvě základní části Moderátorský tým a Vedení herního portálu LuskCraft.eu.

Vedení herního portálu LuskCraft.eu
CEO - Generální Ředitel
COO - Provozní Ředitel
CHRO - Personální Ředitel
CMO - Marketingový Ředitel
CSO - Obchodní Ředitel

Moderátorský tým herního portálu LuskCraft.eu
VMOD - Vedoucí Moderátor
MOD - Moderátor