Blog LuskCraft.eu

📰 Články - Blog LuskCraft.eu 📰

Začátek nové éry portálu na TechnicCraftu

Vážení zákazníci,

byl aktualizován vzhled našich webových stránek, fórum i obchodu. Vedení herního portálu minulý týden oficiálně ukončilo projekt GTA San Andreas, jelikož projekt byl v začínající fázi a nebyly prostředky ani čas na jeho realizaci. Minulý týden se také začalo aktivně pracovat na technicko dobrodružném minecraft modpacku TechnicCraft, který získal nový design svého menu + celkovou úpravu módů. Aktuálně se pracuje na městě, které bude sloužit jako střed celého projektu TechnicCraft, v tomto městě naleznete obchody s všemožným zaměřením od potravin až po techniku. Vedení portálu doufá, že po dokončení projektu TechnicCraft naplno rozjede i mateřský projekt Minecraft sítě. Projekt TechnicCraft odstartoval novou éru pro herní portál a pevně doufáme, že prostřednictvím různých marketingových tahů získáme zpět publicitu a budeme moci konečně tvořit pro hráče místo k oddechu a zábavě. Děkujeme, že jste s námi a těšíme se na Vás.

S přáním hezkého dne,
Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 06.04.2021 v 17:06

NÁBOR NA MODERÁTORA

Vážení zákazníci,

Tento týden bude probíhat hromadný nábor na moderátora. Kdo se bude chtít zúčastnit ať napíše na CHRO e-mail, kde se s ním dohodnu kdy přesně a kde se nábor bude konat. (TeamSpeak3 nebo discord)

S přáním hezkého dne,
TOM_LP123 Personální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 22.02.2021 v 08:35

4 Roky herního portálu LuskCraft.eu

Vážení zákazníci,

Dne 28.1.2017 byl stvořen herní portál do podoby jediného Minecraft serveru, aktuálně tvoří 22 Minecraft serverů, 2 komunikační servery, 1 módovaný server pro minecraft, 1 server na platformě roblox a na platformě GTA San Andreas. Jste s námi již 4 roky a toho si ceníme, dnem 28.1.2020 bude konečně po několika měsíční, až skoro roční době otevřen znova Minecraft a pokusíme se do pátého roku herního portálu utvořit větší komunitu. Společnými silami to zvládneme. Odpočet naleznete zde: https://luskcraft.eu/narozeniny.php

S přáním hezkého dne,
Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 22.01.2021 v 01:26

Přejeme šťastný nový rok 2021!

Vážení zákazníci,

Sledujte s námi odpočet do nového roku 2021: https://luskcraft.eu/novyrok.php

S přáním hezkého dne,
Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 31.12.2020 v 23:47

Přidáno ocenění + Nové Hodnosti + Update na TechnicCraftu

Vážení zákazníci,

dnes jsme přidali nové hodnosti do týmu, přesněji COO = Provozního Ředitele, CHRO = Personálního Ředitele, CMO = Marketingového Ředitele, CSO = Obchodního Ředitele, dále jsme přidali systém ocenění za synchronizace, články na fórum či členství v administrátorském týmu. Více o oceněních naleznete ve svém profilu. TechnicCraft získal novou tvář byl odstraněn mód E Projekt, který usnadňoval hru pomocí speciálního stolu na tzv. EMC. Byly přidány letadla, tanky a bezpečnostní věci (Kamery, Pin Klávesnice, Bezpečnostní truhly atd...).

S přáním hezkého dne,
Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 30.12.2020 v 00:53

Dvoufázové Ověření + Discord Bot Systém Update

Vážení zákazníci,

nově jsme přidali bezpečnostní funkci 2FA Two Factor Authentication (Dvoufázové Ověření), díky této funkci budou vaše účty více v bezpečí. Přejděte do zabezpečení účtu a ihned si jej můžete zapnout na váš účet. Pokaždé, kdy bude prolomena první fáze (heslo a jméno), přijde vám bezpečnostní email s kódem a IP zařízení, které se chce přihlásit. Pomozte s budováním bezpečné sítě a zapněte si funkci 2FA ještě dnes. Také jsme přidali systém pro bota na discordu, nyní může udělit mute, ban, kick, warn, spustit hudbu, vyčistit textový kanál, přeložit text v zabudovaném překladači, také vás upozorní na spoustu nevhodných slov, které nemáme rádi a je nám smutno, když je někdo použije.

S přáním hezkého dne,
Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 27.12.2020 v 13:35

Hezké Vánoce + Šťastný nový rok 2021

Vážení zákazníci,

v roce 2020 se nám povedl vytvořit jednotný systém registrace, spustit projekt na Vězeňskou Službu na robloxu, spustit projekt TechnicCraft na módovaný minecraft a dokončit pořádně minecraft síť. Plody naší práce budete moci zakusit ještě tento rok, pracujeme na otevření minecraftu, ale z důvodu Vánoční atmosféry a různým svátečním problémům je vývoj posunut a otevření minecraft sítě a spuštění náborů plánujeme na den 28.12.2020. Rok 2020 byl velice náročný jak v reálnem životě, tak i zde virtuálně na herním portálu LuskCraft.eu. Veškeré případy do 1.1.2021 na podpoře nyní přebírám já, společně s vývojem a našemu týmu herního portálu LuskCraft.eu uděluji menší dovolenou na svátky. Přeji všem hezké prožité Vánoc s rodinou a blízkými a šťastný nový rok 2021, snad přinese samé dobré věci.

S přáním hezkého dne,
Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 23.12.2020 v 00:20

Změna je na čase!

Vážení zákazníci,

příští týden v úterý dne 1.12.2020 vyjde největší update herního portálu LuskCraft.eu, který ponese sebou všechny své projekty. Na projektu Minecraft, který byl dlouho offline se dodělali poslední změny čili ten den bude spuštěn. Na projektu Vězeňské Služby vyjde update v podobě nových věcí pro pořádné RPení (Voda, Jídlo, Energie atd...), celý RP systém je ošetřen, tak aby veškeré životní funkce odečítal pouze Vězňům, dále jsme na tento projekt přidali i nové vybavení do nemocnice a opravili většinu bugů. Na projektu ČSA - Československá armáda vyjde update v podobě dvou typů nových tréninků a patroly získají konečně svoji vlastní mapu. Ten den, také budou nahrány veškeré uniformy pro všechny divize a všechny členy armády. Celý update je ve fázi 60% čili skoro polovina mi zbývá budu velice rád, když mně pár dni nebudete nijak kontaktovat či mě vyrušovat. Veškeré otázky ohledně developu a chyb na projektech pište na email ceo@luskcraft.eu. Pro projekt ČSA si beru pár posil, se kterýma budu mít sraz dnes okolo 17:00 (MixicekLP, Pyro, Spooky2k19). Co se týče budoucího odkupu PČR tam si nejsme jisti, protože ze strany prodejce není úplná spokojenost, čili uvidíme do konce roku, poté vás o situaci s odkupem budeme informovat. Pokud jste členy sekundárního projektu herního portálu LuskCraft.eu a nejste registrováni, můžete se na našich stránkách https://luskcraft.eu/registrace.php . Veškeré problémy na projektech, také můžete hlásit na naši Tiketovou či TeamSpeak podporu. Nábory do týmu herního portálu LuskCraft.eu Manažer DeTuzasCZE koncem příštího týdne obnoví.

S přáním hezkého dne,
Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 25.11.2020 v 15:44

Informace k aktuální situaci

Vážení zákazníci,

před týdnem jsme zakoupili projekt ČSA (Československá armáda), tento projekt tvoři roblox skupina s divizemi (Specializace na nějaký obor např. Letectvo, Tankisté...). Projekt jsme úspěšně spustili, k dokončení 1. fáze vývoje nás už dělí jen pár grafických detailů na uniformách pro armádu. Bohužel Vězeňská Služba ani zbytek herního portálu v tu chvíli nestihli své plánované updaty, za což se všem omlouvám. Mohu vám, ale sdělit, že Vězeňská Služba má pár bugů, které během tohoto týdne opravíme. Během dalšího týdne budou probíhat normální RP akce na projektu Vězeňská Služba a náš vývojářský tým se přesune k spuštění Minecraft serverů a opravě chyby při spouštění. Co se týče ještě projektu ČSA, tento projekt jsme vyhradili mimo ČSA, čili můžete tam potkat administrátory z herního portálu LuskCraft.eu, ale stále je to mimo LC.

S přáním hezkého dne,
Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 12.11.2020 v 00:42

Novinky + oprava bugů!

Vážení zákazníci,

mnoho z vás si všimlo, že naše Minecraft Síť je nyní offline. Offline je z důvodu, že probíhá oprava problému, který duplikuje 2x každý server po skončení restartu v 18:40, tento problém bude do středy 21.10.2020 opraven. Také pracujeme na novém updatu Vězeňské Služby, kdy tomto updatu naleznete nákup domů, výbavu do domů a ukládání peněz, které získáváte aktivitou na serveru. Vězeňská Služba kompletní update ohlásí zítra ve večerních hodinách, samozřejmě že server na VS bude už od dnešní půlnoci dostupný. Dále chci informovat o plánované Halloweenské akci na 31.10.2020 ve Vězeňské Službě, více informací se dozvíte příští týden na discordu Vězeňské Služby. Z důvodu updatu větší části našeho portálu, také vyhlašuji volno pro administrátory od dnešní půlnoci 16.10.2020 23:59 až do 22.10.2020 23:59.

S přáním hezkého dne,
Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 16.10.2020 v 19:33

Chyba při registraci

Vážení zákazníci,

dnes jsme okolo 15 hodiny detekovali a opravili chybu při registraci do našeho centrálního systému. Několik dní nevědomky neregistrovala uživatele z důvodu špatného spojení s databází. Při posledním updatu Vězeňské Služby v1 nastala chyba, která ovlivnila registraci. Nyní je již vše v pořádku a všichni nový zákazníci se mohou registrovat do systému.

S přáním hezkého dne,
Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 06.10.2020 v 15:16

Update Robloxu - Vězeňské Služby

Vážení zákazníci,

dnes byl dokončen update Vězeňské Služby, který získala novou mapu s novým RP systémem. V průběhu týdne vyjde ještě jeden update pro AutoLogin do hry. Hru si můžete zahrát zde https://web.roblox.com/games/5781071929/Map-Update-Prison#!/about

S přáním hezkého dne,
Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 05.10.2020 v 23:27

Herní portál LuskCraft.eu shání youtubera na promo video

Vážení zákazníci,

Herní portál LuskCraft.eu shání youtubera, který by natočil kvalitní promo video ze vsěsch serverů herního portálu LuskCraft.eu (všecny servery naleznete na webu v kolonce domov https://luskcraft.eu/index.php (musíte být přihlášeni). Kdyby jste měli zájem o natočení promo videa napište na email: business@luskcraft.eu a domluvíme se na podrobnostech.

S přáním hezkého dne,
ONDRA_LP12 Ředitel Marketingového oddělení herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 03.10.2020 v 17:30

Nábory + Novinky

Vážení zákazníci,

stále probíhají nábory na volné pozice do týmu herního portálu LuskCraft.eu. Nově jsme dokončili vývoj Vězeňské Služby a TechnicCraftu. Zítřkem bude probíhat kontrola stavu Minecraft sítě, dále proběhne týdenní údržba a i Minecraft budeme moci konečně po dlouhé době spustit. V této těžké době se snažíme co nejvíce, aby jste si mohli poklidně u nás něco zahrát, či si popovídat s přáteli.

S přáním hezkého dne,
Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 17.09.2020 v 19:19

Update Vězeňské Služby

Vážení zákazníci, dnešním dnem byl dokončen po dlouhé době projekt Vězeňská Služba, byly přidány nové uniformy, systém dveří a interakce klávesy F. Nyní se budeme věnovat hlavně minecraft síti, kterou chceme zprovoznit do konce září 2020. Do toho vstoupil další projekt, který se nehne a to Minecraft PE, tento projekt bude odstraněn a nahrazen našim prvním modpackem na hru Minecraft s názvem TechnicCraft. Veškeré informace se dozvíte v půlce září, ale TechnicCraft chceme více otestovat a datum uvedení do provozu plánujeme na půlku října 2020. S pozdravem, Generální Ředitel Lusklusk

Datum vydání je 24.08.2020 v 00:30

Update Administrace

Vážení administrátoři, dnešním dnem jsme přidali novou funkci a to Checklisty, které nahradili starý a nefunkční systém testů, nyní manažerský tým, bude sledovat administrátorské činnosti a bude je dále hodnotit pomocí Checklistu, který vykáže, že administrátor je na danou činnost připraven a zvládne ji bez problému sám. Samozřejmě, že Checklisty nejsou povinné, ale poté není možné povyšovat na vyšší hodnosti. Samozřejmě je to nové čili, bude se očekávat od stávajících pracovníků, že Checklisty splní do nějakého určitého termínu. Pokud nejste v našem týmu, rozhodně se máte na co těšit, pokud by jste se rozhodl/la vstoupit do našeho týmu. S pozdravem, Generální Ředitel Lusklusk

Datum vydání je 10.07.2020 v 23:12

Náborové řízení

Vážení zákazníci, tým Vedení herního portálu LuskCraft.eu obnovuje náborové řízení na veškeré dostupné pozice, prosím přečtěte si více informací ve webové sekci Kariéra, kde po přihlášení do systému naleznete více informací. Berte v potaz, že se nyní potýkáme s technickým problémem, který již řešíme, jedná se o synchronizaci hry Minecraft s naším systémem, tento problém bude do konce tohoto týdne vyřešen a veškerá práva budou nastaveny platným členům týmu. Problém týkající se komunikační služby TeamSpeak3 byl dnes okolo 22 hodiny vyřešen. S pozdravem, Generální Ředitel herního portálu Lusklusk

Datum vydání je 01.07.2020 v 23:49

Výpadek komunikační služby

Vážení zákazníci, dnes okolo 17 hodiny selhal komunikační server TeamSpeak z důvodu nového updatu platformy, za vzniklé potíže se velice omlouváme, tento problém bude do zítřejších 7 hodin ranních vyřešen. S pozdravem, Generální Ředitel herního portálu Lusklusk.

Datum vydání je 01.07.2020 v 19:23

Nový Začátek | Máme termín spuštění

Dobrý den přátelé, již od minulého měsíce pracujeme na našem roblox projektu Vězeňská Služba, který měl celkem i úspěch, dále chceme postupovat ve vývoji našeho portálu a v obnově různých serverů, nyní se přesouváme k rekonstrukci MC serveru a po včerejší řádné kontrole a odhadu opravování chyb, jsme nalezli termín spuštění. Dne 31.10.2020 bude oficiálně MC server spuštěn již navždy bude to konečná verze serveru, a také se potom budeme moci konečně věnovat našemu GTA SA:MP serveru. Děkujeme za vaši trpělivost a těšíme se na Vás!

Datum vydání je 28.05.2020 v 12:50

LuskCraft.eu | Developing

Vážení hráči, bohužel projekt byl na delší dobu pozastaven, ale nyní jsme se znovu dali dohromady a plánujeme.: Nové Lobby, Discord Server, Oprava všech bugů, dále plánujeme rozjet server na GTA San Andreas, ale to zatím není jisté. Doufáme, že se vše povede a o všem vás budeme informovat. Váš tým LuskCraft.eu.

Datum vydání je 20.03.2020 v 00:47

Odstávka systému

Dobrý den, od jedné hodiny ranní 6.12.2019 bude celá naše síť nedostupná z důvodu aktualizace bezpečnostního systému. Aktualizace bude trvat do pondělí 9.12.2019. S pozdravem Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 05.12.2019 v 17:05

Změna Předpisů pro administrátory

Dobrý den, upozorňuji všechny administrátory, že dnes 18.11.2019 proběhla změna Předpisů pro administrátory. Žádám všechny administrátory, aby si pečlivě přečetli všechny nové nařízení a zákazy. Předpisy vchází v platnost dnes 18.11.2019 v 16:00. S pozdravem Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 18.11.2019 v 15:33

Selhání systému

Dobrý den, dne 8.11.2019 kolem 23 hodiny selhal systém herního portálu LuskCraft.eu. Vše bylo úspěšně znovu načteno, ale bohužel to nechalo těžké následky na našem ts3 serveru. Žádáme všechny administrátory, youtubery, spolupráce atd..., aby se dostavili na náš teamspeak server pro znovu nahození práv. Děkujeme za pochopení

Datum vydání je 09.11.2019 v 13:52

Údržba systému (Aktualizace 6.0)

Dobrý den, dnes budeme ukončovat měsíční práci na aktualizacích a zakončíme to 2 denní odstávkou serverů. Nově přidáno: opravena aukce na survivalu, opraveny residence na survivalu, opraveny batohy na survivalu, opraven resourcepack na minihru CS:GO, přidaná nová mapa na minihru CS:GO Mrakodrap a platební brána store.luskcraft.eu bude znovu v provozu. Vše bude dostupné 8.11.2019 kolem 17 hodiny. S pozdravem Tým herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 06.11.2019 v 18:51

LuskCraft.eu Hosting

Dobrý den, dne 16.10.2019 byl spuštěn vývoj projektu LuskCraft.eu Hosting. Všechny produkty hostingu se dozvíte na stránce hosting.luskcraft.eu. Je zde i webová stránka zdarma s programem Web Free a to navždy. S pozdravem Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 16.10.2019 v 18:51

Roblox projekt zrušen

Dobrý den, dnes 9.10.2019 vedení herního portálu LuskCraft.eu rozhodlo o okamžitém zrušení serveru na hru Roblox. Nyní se budeme soustředit na hru MCPE a GTA SA:MP. S pozdravem Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 09.10.2019 v 22:55

Minecraft Pocket Edition server

Dobrý den, dne 1.10.2019 jsme spustili vývoj projektu Minecraft Pocket Edition. Server by měl být oficiálně spuštěn koncem prosince 2019. Server na MCPE bude zaměřen na Survival, Skyblock atd... Vývoj dále bude pokračovat hrou GTA SA:MP. Vývoj serveru na hru GTA SA:MP byl 27.9.2019 pozastaven a bude v půlce ledna 2020 oficiálně obnoven. A jako poslední tu máme servery na hru Roblox, kde vývoj bude spuštěn koncem prosince 2020. S pozdravem Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 05.10.2019 v 16:50

Spuštění Minecraft Sítě

Dobrý den, dne 22.9.2019 proběhne oficiální spuštění naší Minecraft Sítě. Všechny servery naší Minecraft Sítě budou již dostupné. Slavnostní spuštění plánujeme na 15 hodinu. Od listopadu 2019 začne plný vývoj ostatních serverů jako je GTA SA:MP server a Roblox server. S pozdravem Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 22.09.2019 v 11:04

Roblox Server

Dobrý den, dne 8.9.2019 jsme přidali náš nový Roblox server, kde budeme přidávat minihry jako je např.: Military Base, Parkour, LuskLand City Life atd...
Datum oficiálního spuštění není určen, ale očekávejte beta verzi koncem roku 2020. S pozdravem Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 08.09.2019 v 00:25

LuskCraft.eu Minecraft Launcher

Dobrý den, dne 6.9.2019 byla spuštěna první verze našeho oficiálního Minecraft Launcheru. Bohužel si ještě s touto verzí hru minecraft nezahrajete, ale v příští verzi ano. Vývoj probíhá velice rychle, proto očekávejte v brzkých týdnech verzi 2.0. S pozdravem Lusklusk Generální Ředitel herního portálu LuskCraft.eu

Datum vydání je 06.09.2019 v 15:37

Nový GTA SA:MP server

Dobrý den, začátkem Června jsme vytvořili nový server na hru GTA San Andreas. Celý GTA SA:MP server je stále ve vývoji a myslím si, že ještě dlouho bude, ale chceme vám jen říci, že se můžete zapojit do testovacího programu. Stačí napsat email na adresu support@luskcraft.eu, že se chcete zapojit a my vám do 10 dnů dáme vědět. Plánované spuštění GTA SA:MP serveru je začátkem roku 2020 a to pouze v testovací verzi. Naleznete zde.: Systém Domů, Garáží, Heliportů, Hangárů, Gangů, Organizací, Jobů, Nemocnic, Telefonu, Obchodu atd... S pozdravem Generální Ředitel Lusklusk

Datum vydání je 24.07.2019 v 00:19

Update 5.0 - Info

Update 5.0 na Minecraft serveru se blíží rychle ke konci. Jsme v poslední fázi vývoje Minecraft Sítě herního portálu LuskCraft.eu. Oficiální datum spuštění je 8.8.2019 v 17 hodin. Všechny aktualizace a novinky vám systém vypíše ihned po Registraci / Přihlášení. Tým LuskCraft.eu se již na vás velice těší! S pozdravem Generální Ředitel Lusklusk

Datum vydání je 23.07.2019 v 23:39